– Sipariş AşamasıBir telefon ile ev ve işyerlerinizden siparişlerinizi ücretsiz servisimizle alıyoruz. Ankaranın heryerine ücretsiz servisimiz bir telefon kadar uzağınızda.
– Halıların AlınmasıBilgisayar sistemi ile takip edilen adresiniz servislerimize iletilir. Halılarınızın alınması sırasında halı bilgileriniz personellerimiz tarafından el bilgisayarına işlenmektedir ve el bilgisayarından size halılarınızın alındığına dair fiş verilmektedir, kapınızda halılarınıza barkod basılmaktadır.
– Fabrikada İlk Kontrol ve m² ÖlçümüFabrikaya girişi yapılan halıların ilk kontrol işlemi bittikten sonra barkodu okutularak tam otomatik makinalarla m2 ölçümü yapılmaktadır ve direk olarak bilgisayara işlenir.
– Halıların Çeşit ve Cinslerine Göre AyrılmasıÖlçümü yapılan halılar çeşit ve yıkama işlemerine göre ustalarımız tarafından ayrılır.
– Çırpma ve Tozlarının AlınmasıAyırma işleminden sonra halıların içerisindeki birikmiş mayk, bite, kir, toz ve kumlarından arındırmak için toz çırpım makinasında vakumlama sistemiyle arındırılır.
– Halı Doğal Sabun ve Makina ile Yıkamaİçerisindeki toz, kir ve kumlardan arındırılmış halılarınız yumuşatılmış ve arınmış sıcak su ile halınıza zarar vermeyen Mydet Doğal Sabun ile tam otamatik makinalarda 8 ayrı fırçası ile ileri geri fırçalarla altı ve üzeri yıkanmaktadır.
– Bol Su İle DurulamaYıkama işlemi gerçekleştirilmiş halılarınız tam otomatik makinalar ile bol su kullanılarak durulanmaktadır.
– Halının Suyunun SıkılmasıBol su ile durulanmış halılarınız halı için özel üretilmiş, halıya zarar vermeyen santfrüjlerde suyu sıkılmaktadır. Sıkma işlemi sırasında halılarınız kesinlikle zarar görmemektedir.
– Makinalarla Kapalı Alanda KurutmaSıkma işlemi biten halılar direk güneş ışığına maruz kalmadan kapalı kurutma alanlarında hava sürkülasyonu sağlanarak tam olarak kuruyuncaya kadar bekletilir.
– Son Kontrol ve HAV AlmaTam olarak kuruyan halıların son kontrol işlemleri yapılır ve lekesi çıkmayan halılar ayırılarak tekrar yıkama işlermine tabi tutulur. Eğer halılarda bir problem yoksa üzerindeki Hav ı tam otomatik makinelerle alınarak işlemi tamamlanır.
– PaketlemeSon kontrolleri yapılan halılarınız taşıma ve bekletme sürecinde kirlenmemesi amacıyla poşetlenerek bekletme ünitelerine alınır. Bekletme ünitelerinde Barkod sistemi ile bilgisayara hazır olduğu işlenir.
– Teslimat İşlemiBekletme ünitelerine alınan halılarınız müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak uygun zamanda halılarınızın gönderim işlemi sağlanır. Teslim aldığınız halılarınızı teslim aldığınız personelimize ister nakit olarak isterseniz de kredi kartı ile kapıda ödemesini yapabilirsiniz.